TUGA U ZADRU

Tragičar na golu! Dinamo do pobjede u posljednjim minutama

18.10.2014 u 15:15

U 12. kolu MAXtv Prve lige na Stanovima igraju Zadar i Dinamo, u posebnoj utakmici s obzirom da je na klupi Zadra ni manje ni više nego Dinamova ikona - Ćiro Blažević

Zadar - Dinamo 1:3 (Pešić 23', Pjaca 36', Henriquez 87', Andrijašević 90')

90'+3- utakmica je gotova... Dinamo je bio uvjerljivo bolja momčad na terenu, ali tragičar susreta je vratar Zadra Matković
90'- GOLLLLLLLL! Među nekoliko igrača Zadra koji jedva stoje od umora, Andrijašević pogađa za sigurnu pobjedu Dinama

87'- GOLLLLLLL! Nakon odlične akcije Dinama, Henriquez loše puca ali još lošije reagira Matković i to je pogodak za Dinamo

75'- jedanaesterac za Dinamo! Pušić ruši Machada u 16-ercu, i to je najstroža kazna. No... Antolić je gotovo za metar promašio vrata!
72'- odlična prilika za Henriqueza, ali brani Matković
61'- dobra kombinacija Brozovića i Machada, ali Portugalac puca vrlo traljavo
57'- Machado prolazi kroz sredinu, daje za Wilsona, no nakon povratne lopte udarac Machada biva blokiran
53'- Pinto prodire po desnoj strani, no njegov je udarac zaustavila greda
46'- drugo je poluvrijeme počelo...

45'- završilo je prvo poluvrijeme. Dinamo je imao značajno više zrelih prilika, ali i dalje je neriješeno...
40'- Matković se iskupio za pogrešku... Brani jedan na jedan situaciju s Machadom

36'- GOLLLLLLLL! Marko Pjaca pogađa s ruba 16-erca, ali kod pogotka je kumovala pogreška vratara Matkovića
33'- po lijevoj je strani prošao Wilson, ali Pjaca ne uspijeva pogoditi s nekoliko metara, već mu brani Datković

23'- GOLLLLLLLLLLL! Ivan Pešić pogodio je za domaćine nakon Sarićevog ubačaja s desne strane
12'- Opet Dinamo iz prekida! Machado je ubacio, Sigali je ovoga puta odlično pratio i pucao glavom s nekoliko metara, ali Matković brani.
11'- 11' Lijepa prilika za Pjacu! Machado je dao dubinsku loptu prema Pintu, ovaj u sredini našao Pjacu koji se namještao na udarac, ali na kraju se odlučio za dodavanje pa je prilika propala
4'- Dinamo je stisnuo, a Zadar imao odličnu priliku iz kontre! Weitzer je lijepo povukao, našao Pešića koji ulazi u kazneni prostor i puca, ali Eduardo brani njegov udarac
0'- utakmica je počela...

Zadar: Matković - Šimurina, Jerbić, Buljat, Čirjak - Pušić, Hrgović - Pešić, Weitzer, Solomon - Šimunac
Dinamo: Eduardo - Pinto, Sigali, Šimunić, Ibanez - Ademi, Brozović, Antolić - Machado - Pjaca, Wilson