Švicarska i Španjolska nakon 120 minuta utakmice odigrali su bez pobjedinika, 1:1. U lutriji penala bolji su i smireniji bili Španjolci te su izborili polufinale Europskog prvenstva

ŠVICARSKA: Sommer - Rodriguez, Akanji, Elvedi - Zuber, Zakaria, Freuler, Widmer - Shaqiri - Seferović, Embolo

ŠPANJOLSKA: Unai Simon - Jordi Alba, Laporte, Pau Torres, Azpilicueta - Pedri, Busquets, Koke - Sarabia, Morata, Ferran Torres

• +25
Švicarska - Španjolska, četvrtfinale Eura, 2021. Izvor: EPA / Autor: Anatoly Maltsev / POOL
  • 120’

Oyarzabal za Španjolce! Velika je odgovornost na njemu! Zabija Oyarzabal i odvodi Španjolce u polufinale Eura

• 120’

Vargas za Švicarce! I puca preko gola! Kakav promašaj! Španjolci sada imaju penal za pobjedu!

• 120’

Moreno za Španjolce! Zabija Moreno! 3:2 za Španjolce

• 120’

Akanji puca za Švicarce! Ali brani mu Unai Simon! Kakva drama u St. Peterburgu!

• 120’

Rodri puca za Španjolce, ali brani Sommer! Fantastičan je golman švicarske reprezentacije večeras

• 120’

Dani Olmo zabija za Španjolsku! 2:2, Sommer je nemoćan

• 120’

Gavranović zabija! Švicarska vodi 2:1!

• 120’

Busquets pogađa vratnicu! Kapetan 'furije' je zapucao prvi penal

• 120’

Prvi će pucati Španjolci, izvođač je Busquets

• 120’

Kraj produžetka! Švicarska i Španjolska nakon 120 minuta igre 1:1! O pobjedniku i putniku u polufinale Eura odlučit će penali