Nogometaši Dinama su odigrali atraktivnu utakmicu kod drugoligaša Orijenta 1919 u okviru 1/16 finala Supersport Hrvatskog nogometnog kupa. Domaćini su dali svoj maksimum i na momente su znali zaprijetiti Modrima ali je ipak kvaliteta Dinama presudila.

ORIJENT 1919: Boglić, Švrljuga, Mulac, Tadejević, Travaglia, Fatić, Hodža, Mohorovičić, Zrilić, Frigan, Fućak

NK Dinamo: Livaković, Moharrami, Lauritsen, Dilaver, Leovac, Franjić, Ademi, Bulat, Gojak, Čop, Jurić

• +16
NK Orijent 1919 - NK Dinamo, Kup, 22.9.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL

NK Orijent 1919 - NK Dinamo 0:1 Čop 28'

NK Orijent 1919 - NK Dinamo 0:1 Čop 28' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel HNTV

AUTOR: CROATEL / HNTV

NK Orijent 1919. - NK Dinamo 0:2 Leovac 46'

NK Orijent 1919. - NK Dinamo 0:2 Leovac 46' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel HNTV

NK Orijent 1919. - NK Dinamo 0:3 Jurić 56'

NK Orijent 1919. - NK Dinamo 0:3 Jurić 56' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel HNTV

NK Orijent 1919. - NK Dinamo 1:3 Fatić 62'

NK Orijent 1919. - NK Dinamo 1:3 Fatić 62' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel HNTV

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Još jedan odličan udarac domaćina, Hodža je pucao izvan kaznenog prostora ali Livaković je to odlično obranio

• 88’

Gerc je odlično pucao izvan kaznenog prostora, lopta je prošla blizu gola Livakovića

• 79’

Srzentić je pucao distance ali lopta se odbila iz bloka u korner

• 76’

Skoro drugi gol za Orijent 1919, vratnica je spasila Modre!

• 72’

Zamjena kod domaćina, Fucak izlazi a mijenja ga Gerc

• 70’

GOOOOL!!! Menalo je zabio četvrti gol za Dinamo na asistenciju Jurića!!

• 62’

GOOOOOL!! Fatić je zabio glavom za domaćine!!

• 58’

Duple zamjene kod obje momčadi, kod Dinama izlašli su Arijan Ademi i Duje Čop a ušli su Marko Tolić i Luka Menalo a kod domaćina izlaze Frigan i Zrilić a ulaze Jadrić i Matulja

• 55’

GOOOOOL!! I treći gol za Dinamo, nakon kornera u kaznenom prostoru se najbolje snašao Deni Jurić!!