SAMO NA TPORTALU

SuperSport Hrvatska nogometna liga, 14. kolo, Varaždin - Osijek 4:1, 22.10.2022., video sažetak

22.10.2022 u 19:42

Nogometaši Varaždina odigrali su odličnu utakmicu te su pred svojim navijačima, u dvoboju 14. kola SuperSport HNL-a, prekinuli pobjednički niz Osijeka i svladali ga s 4:1 (3:1). Osijek je poveo pogotkom Laszla Kleinheislera u 18. minuti, ali već do kraja poluvremena bilo je 3:1 za Varaždin nakon što su strijelci bili Ivan Posavec, Agon Elezi i Tonio Teklić. Na samom kraju konačnih 4:1 je postavio Niko Domjanić.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.

• +16
Varaždin - Osijek, utakmica 14. kola Supersport HNL-a Izvor: Cropix / Autor: Zeljko Hajdinjak
MAXSport Najava emisije Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel MAXSport