SAMO NA TPORTALU

SuperSport Hrvatska nogometna liga, 14. kolo, Lokomotiva - Gorica 2:1, 22.10.2022., video sažetak

22.10.2022 u 17:17

U prvom subotnjem susretu 14. kola HNL-a Lokomotiva je u Zagrebu pobijedila Goricu 2:1 (1:0) čime je upisala četvrtu pobjedu u sezoni, a Velikogoričanima je pobjegla na sedam bodova prednosti. Za prekid negativnog niza Lokomotive od pet utakmica (remi i četiri poraza) u prvenstvu zaslužni su bili strijelci Sandro Kulenović u 32. i Silvio Goričan u 74. minuti, dok je jedini gol za goste dao Toni Fruk u 52. minuti.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.