KRIZA OBA KLUBA

Sudar posrnulih velikana Milana i Napolija završio rezultatom koji ne može nikoga zadovoljiti

23.11.2019 u 20:29

U susretu 13. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Napoli su odigrali 1:1

Bio je to ogled dva posrnula talijanska velikana. Milan je susret dočekao na skromnom 14. mjestu, a Napoli na sedmoj poziciji, ali uzdrman sukobom predsjednika i igrača.

Gosti su poveli u 24. minuti golom Rodriga Lozana, no samo pet minuta kasnije izjednačio je sjajnim golom s ruba kaznenog prostora Giacomo Bonaventura. I bilo je to sve vrijedno spomena.

Milan je ovim bodom prekinuo niz od dva uzastopna poraza, dok Napoli već pet kola ne zna za pobjedu.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić igrao je za Milan prvih 45 minuta, a u poluvremenu je ostao u svlačionici zbog ozljede.