I TO JE MOGUĆE

Sudac bez milosti: Isključio igrača nakon čuda od gola!

08.02.2015 u 09:53

Argentinski napadač Leandro Benegas uspio je u utakmici čileanske nogometne lige u jednoj minuti postati i heroj i tragičar: zabio je golčinu škaricama, a onda zbog bijesnog ispada zaradio crveni karton...

U nogometu je sve moguće, čak i da igrač koji zabije spektakularan pogodak odmah zatim zaradi crveni karton. Djelo je to ovog vikenda 26-godišnjeg Leandra Benegasa, koji je u dvoboju svog Universidada Chile protv Huachipata zabio briljantan gol škaricama u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

No, adrenalin koji poraste nakon takvog poteza zna učiniti štetu. Ne, ovaj put se nije radilo o drugom žutom kartonu zbog skidanja majice, već o psovkama i ružnim gestama koje je Benegas uputio domaćim navijačima, nakon nacionalističkih uvreda koje je trpio u ranijoj fazi susreta.

Sudac nije imao milosti i isključio je Benegasa, a susret je na kraju završio 2:2.