JUNAK LUIS

Suarez odveo Urugvaj u četvrtfinale

26.06.2010 u 15:35

Dvostruki svjestki prvaci, Urugvajci ušli su četvrtfinale nakon pobjede nad Južnom Krojeom sa 2:1. Oba pogotka zabio je Luis Suarez

TIJEK UTAKMICE PRATITE OVDJE

90' + 3 - KRAJ UTAKMICE
87' - udarac Dong Gooka, prošao je kroz noge Musleri ali na gol-crti je zaustavio Lugano
86' - proigravanje za Fernadeza 'pročitao' je korejski golman
84' - mijenjaju i Korejanic; izašao je Sungyueng a ušao Kihun
83' - zamjena u Urugvaju; izašao je Suarez, a ušao Fernandez
80' - GGOOOLL - Suarez je odlično pospremio odbijanac id od vratnise doveo Urugvaj u vodstvo za 2:1
79' - ispred Pereza u korner izbacuje Sungyeung
75' - sada je Forlan u prilici, ali puca loše
74' - ubacivanje Urugvajaca za Suareza, ali napadač Ajaxa malo se iznenadio te je loše pucao glavom
73' - lijep udarac Suareza, ali korejski golman 'vadi' loptu iz bližeg kuta
71' - gol prilika za Koreju, ali Chungyong puca po sredini, ravno u golmana
67' - GGOOOLLL - novi prekid i slobodnjak za Koreju; lugano je napravio faul, a Cungyong je ubačaj pretvorio u pogodak za 1:1
64' - Koreja i dalje kontinuirano napada, a urugvajska obrana povukla se gotovo u svoj 16-erac
61' - ušao je Dong Gook, a izašao Jaesung
59' - lijepa akcija Koreje koju je udarcem glavom završio Jisung, Muslera se morao baciti da zaustavi loptu
58' - nakon dugo vremena Urugvajci su stigli pred protivnički gol
55' - Koreja je sve opasnija, opet Choyoung puca, ali pogađa samo blok
53' - opet situacija pred golom Urugvaja, Muslera izbija loptu u prvi korner za Južnu Koreju
51' - novi odbijanac za Chuyounga, ali pucao je preko gola
50' - dobra akcija Jaesunga, a urugvajska obrana panično izbija loptu u korner
48' - duga lopta za Suareza, ali nije ju dobro primio; potom još jedna greška Korejaca ali Suarez je bio sebičan i pucao, i to loše, s 20-tak metara
47' - lijepa akcija Urugvajaca, ali obrana Koreje izbija loptu
46' - počelo je drugo poluvrijeme; Urugvajci su mijenjali - umjesto Godina ušao je Victorino

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45' - slobodnjak za Koreju, ali udarac Chuyounga zaustavio je živi zid
44' - Urugvajci su došli do 16-erca Koreje, Pereira je čak i tražio penal, ali sudac Stark nije tako mislio
41' - Duri je iz daljine zapucao, a taj udarac čak nije ni bio loš
39' - Forlan je ubacio s desne strane, Suarez je jedva glavom dohvatio loptu
38' - izborio se Chungyong za jednu loptu, ubacio je pred urugvajski gol ali Muslera ipak hvata loptu
35' - Jaesung je napravio prekršaj u napadu
32' - opasan udarac Chuyounga, otišao tik kraj vratnice
31' - Jungwoo puca iz daljine, ali neprecizno
29' - Chungyong je loše ubacio loptu, pa je ona otišla preko gola
27' - Suarez je bio u zaleđu
25' - Sungyueng je napravio prekršaj u napadu
24' - Pereira je pucao, ali korejski vratar brani
23' - Lugano odnosi loptu ispred korejskih igrača
19' - čeka se rekacija Korejanaca nakon primljenog gola
15' - Forlan je izveo slobdoni udarac, ali nitko od Urugvajaca nije dohvatio loptu
14' - Korejanci su došli pred gol Urugvaja, ali Lugano lako čisti situaciju
13' - Suarez je dobro prošao po lijevo strabni, vratio loptu u sredinu ali udarac Riosa otišao je daleko od gola
 8' - GOOLLLLLLL - Furlan je ubacio, golman greškom propustio loptu a Suarez sa pet metara pogađa za vodstvo Urugvaja
 6' - gužva pred korejskim golom, Furlan je pucao ali Sungryong brani
 4'- prekršaj za Koreju, a slobodnjak izvodi Chuyoung no njegov udarac odsjeo je na vratnici

1' - Koreja je već u prilici