serie a

Stoper Leonardo Bonucci s dva gola spasio Juventus blamaže protiv najslabije momčadi lige

01.05.2022 u 15:03

Juventus je u nedjelju u utakmici 35. kola talijanskog prvenstva kod kuće sa 2:1 pobijedio Veneziju, a dvostruki strijelac bio je Leonardo Bonucci

Bonucci je najprije zatresao mrežu Venezie u sedmoj minuti susreta. Venezia je do izjednačenja došla u drugom poluvremenu u 71. minuti, s strijelac je bio Mattia Aramu, no onda je Bonucci zabio i svoj drugi gol na utakmici za 2:1 i pobjedu Juventusa.

Bonucci, koji je inače stoper, ove je sezone zabio već pet golova.

Unatoč pobjedi, dio navijača Stare dame svoje je ljubimce ispratio zvižducima, što je dovoljan dokaz što misle o igri Allegrijeve momčadi.

• +9
Juventus - Venezia, Serie A, 1.5.2022. Izvor: EPA / Autor: ALESSANDRO DI MARCO

Zahvaljujući ovoj pobjedi Juventus se učvrstio na četvrtom mjestu na ljestvici sa 69 bodova, što je pet manje koliko ima vodeći Milan. Tri kola prije kraja prvenstva Juventus ima deset bodova više od petoplasiranog Lazija.

Venezia je zadnja na ljestvici sa 22 boda.