bravo, dečki

Stipe Perica i Toma Bašić zabili važne golove u pobjedama svojih klubova

08.02.2020 u 22:40

Dvojica mladih hrvatskih nogometaša, 24-godišnji Stipe Perica i 23-godišnji Toma Bašić, bili su strijelci u pobjedama Mouscrona, odnosno Bordeauxa

Hrvatski napadač Stipe Perica bio je strijelac za Mouscron u 3:1 (0:1) domaćoj pobjedi protiv Oostendea u susretu 25. kola belgijskog nogometnog prvenstva.

Perica je pogodio za vodstvo svoje momčadi 2:1 u 83. minuti, a u igru je ušao u 72. minuti. To je njegov sedmi ovosezonski pogodak u prvenstvu.

Za momčad Oostendea Goran Milović je odigrao čitav susret, dok je Ante Palaversa bio na terenu do 88. minute.

Pogodak je postigao i Toma Bašić u pobjedi svog Bordeauxa kod Metza (2:1) u 24. kolu Francuske lige.

Bivši igrač Hajduka je zabio za izjednačenje u 52. minuti, a to mu je prvi pogodak za Bordeaux u ovoj prvenstvenoj sezoni. Pobjedu je gostima donio Oudin šest minuta prije kraja.