ŠTO MU JE DOŠLO?

Sramotnim potezom Drogba razočarao Amerikance!

01.08.2016 u 15:57

Samo tjedan dana nakon tri pogotka postignuta za Montreal Impact, Didier Drogba pokazao je svoju tamnu stranu u utakmici protiv DC Uniteda...

Slavni 38-godišnji napadač rodom iz Obale Bjelokosti u karijeri je puno toga prošao, no još uvijek ne vlada vlastitim ponašanjem u svakom trenutku. Naime, jedan od najboljih igrača MLS-a možda je prije tjedan dana oduševio hat-trickom u dvoboju svog Montreala i Philadelphije, no ovog je vikenda razočarao Amerikance crvenim kartonom koji mu zaista nije trebao.

Incident se dogodio na utakmici DC Uniteda i Montreal Impacta koja je završila 1:1. U 81. minuti utakmice Drogba je izgubio živce nakon jednog prekršaja Marcela Sarvasa i hladnokrvno ga udario koljenom pred očima suca.

Sramotan potez očekivano je rezultirao crvenim kartonom, a Montreal koji je u tom trenutku gubio nije se dao smesti i zahvaljujući golu Bernardella pet minuta kasnije uspješno se spasio od poraza...