Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
U prvoj utakmici 29. kola španjolske Primere, Malaga je na svom stadionu s 1:0 svladala Sporting iz Gijona
Momčad našeg Alena Halilovića, sve je izvjesnije putnik u drugi razred španjolskog nogometa jer već osam utakmica nisu osjetili slast pobjede, a pri tom su upisali čak pet poraza te se nalaze na predzadnjem mejstu tablice, sa samo tri boda više od posljedneplasiranog Levantea.
Malaga pak uživa u sredini tablice te može mirno razmišljati o završnici sezone. Za domaćine ovog puta nije nastupio Duje Čop, koji još od prošlog tjedna vuče ozljedu, dok je Halilović u Abelardovoj momčadi dobio zadnjih 30-tak minuta.
I pomalo nerazumljivo trener ga drži na klupi, iako je Halilović 'motor' ove momčadi, što je potvrdio i u dvoboju protiv Malage. Tek od njegova ulaska, gosti su počeli prijetiti golamnu Ochoi, a najbolju priliku u završnici imao je upravo naš reprezenativac.
Također, gosti su po tko zna koji put zakinuti za kazneni udarac - a sudac je propsutio dosuditi penal nakon što je Fornals rukom zasutavio loptu koju je pred gol domaćina ubacio Halilović.
Inače, jedini gol na utakmici u 26. minuti zabio je igrač iz Venezuele Añor Acosta.
