futsal

Futsal Dinamo upisao povijesnu pobjedu u Ligi prvaka! Pogledajte senzacionalan gol golmana

24.10.2023 u 18:24

Futsal Dinamo je igrao prvu povijesnu utakmicu u Ligi prvaka i upisali su visoku pobjedu od čak 8:1 protiv Orebra SK. Sutra ih čeka teži izazov protiv Poljske Lubawe i tu utakmicu ćete također moći gledati na MAXSport1 (MAXtv)

FUTSAL DINAMO - OREBRO SK: 8:1

Drugo poluvrijeme:

• 1' Kraj utakmice!
  • 6' GOOOOL!! Goropadni Dinamo još jednom posprema loptu u mrežu! Drugi gol Novaka za 8:1
  • 8' GOOOL!! Dinamo ne staje s golovima! Postružin je još jednom siguran za 7:1
  • 10' Dinamo ima veliku prednost i mirno privodi utakmicu kraju
  • 15' GOOL!! Prvi gol za goste! Fawaz je zabio za 6:1
  • 18' GOOOL!! Nastavlja se golijada! Postružin za 6:0!
  • 19' GOOOL!! Novi gol za Dinamo! Pavlić je iz svoga gola pokušao iznenaditi goste i zabio je spektakularan gol za 5:0
  • 20' Počelo je drugo poluvrijeme

Prvo poluvrijeme:

• 1' Kraj prvog poluvremena, Dinamo dominira i sigurno gazi prema velikoj pobjedi!
  • 3' Zonjić je zaradio prvi žuti karton kod Dinama
  • 7' Fawaz je kod gostiju dobio žuti karton
  • 8' GOOOOL!! Dominacija Dinama se nastavlja! Nakon dobre reakcije obrane, Perić je povukao kontru, proigrao je Mužara koji je zabio za 4:0
  • 11' GOOOOL! Novi gol Dinama! Nakon prekrasne akcije Čekol je pospremio loptu u mrežu za 3:0!
  • 15' GOOOOL!!Furiozan početak Dinama! Novak je majstorski primio loptu i zabio za 2:0!
  • 17' GOOOOL! Dinamo je rano poveo! Konsuo je hladnokrvno zabio za 1:0
  • 20' Počela je utakmica!
Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport

Futsal Dinamo je domaćin glavnih runda Lige prvaka od 24. do 27. listopada u KC Dražen Petrović!

„Nakon završenog finala, ljudi nas ispituju kada se igra Liga prvaka. Meni je sve ovo vrijeme bilo bitno zadržati fokus momčadi na domaćem prvenstvu. Taj dio smo odradili uspješno, osvojenim Superkupom i dobrim ulaskom u prvenstvo u kojem smo upisali tri pobjede u prva četiri kola. Sada je pred nama Liga prvaka. Nešto što smo čekali godinama“, rekao je za početak Matija Đulvat, trener Futsal Dinama

„Poljski prvak Lubawa nam je glavni konkurenti za prolaz. Titograd iz Crne Gore i Örebro iz Švedske su možda malo slabiji, no nećemo podcijeniti nikoga. U skautiranju protivnika pomogli su mi naši treneri koji rade ili su radili u Poljskoj poput Antuna Bačića, Frane Despotovića i Marija Modrušana. Dobro ćemo se pripremiti za sve utakmice, no u srijedu nas, rekao bih, ipak očekuje ključni susret skupine. Teren će na kraju biti najbolji pokazatelj“, rekao je Đulvat

Na konferenciji za medije sudjelovao je i prvotimac Dinama Mihovil Prgomet koji je u karijeri upisao 143 nastupa za zagrebački klub i pritom zabio 60 golova!

„Trener je dobro analizirao protivnike i rekao kakva je situacija. Ne trebamo bježati od uloge favorita. Odradili smo dobre pripreme, uspješno smo startali u sezonu, a formu smo tempirali baš za ovaj događaj, odnosno da budemo najbolji u ovom dijelu sezone. U srijedu očekujemo najzahtjevniju utakmicu, iako će i ostali dvoboji biti teški. Svi su došli s ciljem prolaska skupine. Cilj je potvrditi Elitnu rundu natjecanja“, rekao je Prgomet koji je u Futsal Dinamo stigao na ljeto 2016.