Salzburg je bolje ušao u utakmicu i poveo je golom Seiwalda u 12. minuti. Dinamo nakon gola nije posustao, dominirali su većinu poluvremena i to su okrunili pogotkom Ljubičića u 40. minuti. U nastavku niti jedna momčad nije uspjela zabiti gol i utakmica je završena s podjelom bodova

DINAMO: Livaković - Ristovski, J. Šutalo, Perić - Špikić, Ademi, Mišić, Ivanušec, Ljubičić - Petković, Oršić

RB SALZBURG: Kohn - Dedić, Solet, Pavlović, Ulmer - Seiwald, Gourna-Douath, Kjaergaard - Sučić - Šeško, Okafor

• +51
Dinamo - Red Bull Salzburg, Liga prvaka, 11.10.2022. Izvor: EPA / Autor: ANTONIO BAT
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Kakva prilika za Modre! Bočkaj je pucao iz slobodnog udarca i prečka je spasila Salzburg!

• 90’

Utakmica će se igrati još 4 minute

• 82’

Seiwald je pucao izvan šesnaesterca i Livakoviće je siguran

• 75’

Sučić je pucao s ruba šesnaesterca i prečka je spasila Dinamno!

• 67’

Mijenja Čačić, izlazi Ademi, a u igri je Drmić

• 63’

Sučić je dobro pucao iz slobdonog udarca i lopta je prohujala pored gola!

• 57’

Dinamo sve opasniji! Perić je lijepo našao Špikića u šesnaestercu, koji je glavom pucao direktno u golmana

• 54’

Kakva prilika za Dinamo! Ademi je ispratio loptu i pucao iz odlične pozicije u šesnaestercu i lopta je prohujala pored stative