Hajduk je osvojio Supersport Hrvatski kup. Rijeka je prvo povela golom Drmića u 13. minuti ali Bijeli su odmah odgovorili deset minuta kasnije pogotkom Ferra. Hajduk je bolje izgledao na terenu i to su okrunili pogotkom Melnjaka u 36. minuti. Rijeka je ostala s igračem manje pred kraj prvog poluvremena. Bijeli su povećali vodstvo u nastavku drugim pogotkom Melnjaka i Hajduk je zasluženo pobijedio na punom Poljudu

RIJEKA: Labrović - Velkovski, Krešić, Smolčić - Ampem, Gnezda Čerin, Selahi, Vukčević - Pavičić - Obregon, Drmić

HAJDUK: L. Kalinić - Mikanović, Ferro, Elez, Melnjak - Grgić, Fossati, Sahiti - Krovinović - Mlakar, Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/Arenasport
Izvor: Pixsell / Autor: Miroslav Lelas/PIXSELL
  • +23
Torcida korteo - 26.5.2022. Izvor: Cropix / Autor: Nikola Vilic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati na Poljudu

• 90’

Utakmica se nastavila

• 88’

Utakmica se privremeno prekinula zbog nereda navijača

• 82’

Biuk je ušao umjesto Sahitija

• 75’

Livaja je odlično pucao izvan šesnaesterca ali Labrović je još jednom odlično obranio udarac

• 69’

Kakva prilika za Hajduk! Livaja je izašao sam pred golmana ali Labrović je fantastično reagirao i obranio je udarac

• 63’

Dvostruka zamjena kod Rijeke, Lepinjica i Murić su ušli umjesto Selahija i Pavičića

• 63’

Još jedna odlična prilika za Hajduk! Melnjak je skoro zabio i treći pogodak ali Labrović je fantastično reagirao i obranio je udarac

• 56’

GOOOOOL!!! Nakon greške obrane Melnjak zabija svoj drugi pogodak i Hajduk vodi 3:1!