Francuska je dobro krenula u utakmicu i poveli su već u 17. minuti nakon prekrasnog gola Tchouamenija. Engleska je u nastavku izjednačila kada je Kane iz penala zabio u 54. minuti. Slavlje nije dugo trajalo jer je Giroud u 78. minuti zabio za konačnih 2:1 i prolaz u polufinale SP-a

ENGLESKA: Pickford - Walker, Stones, Maguire, Shaw - Henderson, Rice, Bellingham - Saka, Kane, Foden

FRANCUSKA: Lloris - Kounde, Varane, Upamecano, Hernandez - Tchouameni, Griezmann, Rabiot - Dembele, Giroud, Mbappe

• 90’

Kraj utakmice, Francuska je u polufinalu SP-a!

• 90’

Igrat će se još 8 minuta sudačke nadoknade

• 89’

Maguire je dobio žuti karton. Zanimljiva informacija, to je prvi karton na prvenstvu za Englesku

• 85’

Kane je promašio penal, pucao je preko gola!

• 82’

Nakon provjere Engleska će pucati penal!

• 81’

VAR provjerava moguči penal za Englesku zbog prekršaja na Mountu

• 79’

GOOOOOL!! Francuska je opet preuzela vodstvo! Giroud je bio najviši u skoku nakon kornera i zabio je za 2:1

• 70’

Kakva prilika za Englesku! Maguire je bio najviši u skoku nakon slobodnog udarca i lopta je prošla centimetar pored stative