Odlična utakmica se odigrala u Milanu. Nakon podjednakog prvog poluvremena u kojem je prečka spasila Liverpool od pogotka, u nastavku Inter je puno bolje izgledao. Dominirali su i stvarali prilike ali ih nisu uspjeli realizirati i to je Liverpool pred kraj utakmice kaznio s golovima Firmina i Salaha. Inter je odigrao dobru utakmicu i sigurno mogu žaliti za ovakvim rezultatom

INTER: Handanović - Skriniar, De Vrij, Bastoni - Dumfries, Vidal, Brozović,Calhanoglu, Perišić - Džeko, Lautaro

LIVERPOOL: Alisson - Alexander-Arnold, Konate, Van Dijk, Robertson - Alcantara, Fabinho, Elliott - Salah, Jota, Mane

• +10
Red Bull Salzburg - FC Bayern München, Liga prvaka, 16.2.2022. Izvor: Profimedia / Autor: KERSTIN JOENSSON / AFP / Profimedia
  • +18
Inter Milano - FC Liverpool, Liga prvaka, 16.2.2022. Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI
  • RB Salzburg - Bayern 1:1 (Adamu 21' , Coman 90')
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade će se još igrati

• 83’

GOOOOOL!! Salah je pucao iz dobre pozicije u šesnaestercu i uz malo sreće lopta je završila u mreži, Liverpool vodi 2:0

• 80’

Perišić je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla preko gola

• 75’

GOOOOOL!! Nakon kornera Firmino je odlično pucao glavom i zabio za vodstvo Liverpoola!

• 72’

Nova dobra prilika za Inter! Nakon kornera Dumfries je pucao glavom malo pored gola

• 62’

Prva prilika u nastavku za Liverpool! Arnold je proigrao Diaza čiji udarac je blokirao Skriniar

• 60’

Trostruka zamjena kod Liverpoola, Diaz, Henderson i Keita su ušli umjesto Manea, Fabihna i Elliota

• 53’

Inter puno bolje izgleda u drugom poluvremenu! Perišić se sjurio u šesnaesterac i poslao loptu prema Martinezu koji da je sekundu prije krenuo bio bi siguran pogodak