City je prvo šokirao Real golom B.Silve (2'), ali Real je ekspresno preokrenuo rezultat golovima Camavinge (12') i Rodryga (14''). Foden (66') i Gvardiol (71') su zabili za novo vodstvo Cityja, ali Valverde je zabio eurogol za konačnih 3:3. U drugoj utakmici Arsenal je prvi poveo preko Sake (12'), ali Bayern je također preokrenuo pogocima Gnabryja (18') i Kanea (32'). Artetinu momčad je Trossard u 76. minutu spasio poraza i susret je završio 2:2

REAL MADRID: Lunin - Carvajal, Rudiger, Tchouameni, Mendy - Valverde, Camavinga, Kroos - Bellingham - Vinicius, Rodrygo

MACHESTER CITY: Ortega Moreno- Stones, Dias, Akanji, Gvardiol - Silva, Rodri, Kovačić - Foden, Haaland, Grealish

• Arsenal - Bayern 2:2 (Saka, 12', Gnabry, 18', Kane 11m, 32', Trossasrd, 76')
  • +12
1/4 finale Lige prvaka, Arsenal - Bayern Izvor: EPA / Autor: ANDY RAIN
  • +17
1/4 finale Lige prvaka, Real Madrid - Manchester City Izvor: EPA / Autor: KIKO HUESCA

ARSENAL: Raya - White, Saliba, Gabriel, Tomiyasu - Odegaard, Jorginho, Rice - Saka, Havertz, Martinelli

BAYERN: Ulreich - Kimmich, Upamecano, Kim, Davies - Goretzka, Laimer - Muller, Musiala, Gnabry - Kane

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 88’

Bernando Silva je zaradio žuti karton

• 87’

Alvarez mijenja ozlijeđenog Fodena

• 81’

Carvajal je dobio žuti karton

• 79’

GOOOOOL!! Real je se opet vratio u utakmicu! Valverde je dočekao sjajan pas i iz prve je zakucao loptu u mrežu za 3:3!

• 72’

Dvostruka promjena kod Reala, izašli su Rodrygo i Kroos, a ušli Diaz i Modrić

• 71’

GOOOOOOOL!! City je opet poveo protiv Reala! Gvardiol je s slabijom desnom nogom pucao s nekh 20-tak metara i zabio je spektakularan gol za 3:2!

• 66’

GOOOOOOL!! City je izjendačio protiv Reala! Foden je potegnuo s ruba šesnaestearca i zabio je spektakularan gol za 2:2!