Borbena utakmica se odigrala u Španjolskoj. Atletico je poveo ranim golom Felixa u 7. minuti. Tijekom utakmice United je imao većinu posjeda ali nisu stvorili niti jednu pravu priliku i činilo se da će Atletico doći do sigurne pobjede. Ali je onda ušao Elanga i šokirao Metropolitano golom u 80. minuti. Odluka o prolasku pada na Old Traffordu

ATLETICO MADRID: Oblak - Vrsaljko, Gimenez, Savić, Reinildo - Marcos Llorente, Herrera, Kondogbia, Renan Lodi - Correa, Joao Felix

MANCHESTER UNITED: De Gea - Lindelof, Varane, Maguire, Shaw - Fred, Pogba - Rashford, Fernandes, Sancho - Ronaldo

Benfica - Ajax 2:2 (Tadić 18' , Haller, AG, 26' , Haller 29', Yaremchuk 72')

• +7
Liga prvaka: Atletico Madrid - Manchester United, 23.02.2022. Izvor: EPA / Autor: Juanjo Martin
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Četiri minute sudačke nadoknade će se još igrati

• 87’

Jaoo ovo je mogao biti pogodak! Griezmann je pucao iz šesnaesterca i pogodio je prečku