EBEL LIGA

Spektakl u Areni: Medvjedi čekaju KAC

21.01.2011 u 15:05

Odbrojavanje je završilo. Hokejski spektakl u Areni Zagreb počinje! Hokejaši Medveščaka će u rasprodanoj Areni s početkom u 17.30 sati igrati utakmicu 40. kola EBEL lige protiv KAC-a iz Klagenfurta

Dugo očekivani spektakl pod nazivom 'Ice Fever' je krenuo. Spektakl kakav još nije viđen u Hrvatskoj svoju promociju će imati danas kada će zagrebački 'medvjedi' u rasprodanoj zagrebačkoj Areni odigrati susret 40. kola EBEL lige protiv KAC-a iz Klagenfurta.

Karata za četiri utakmice koliko će ih se igrati u Areni odavno više nema, a hokejsko ludilo je zavladalo Zagrebom, tako da se u Areni očekuje neviđena atmosfera. 'Medvjedi' su spremni, gledatelji također. Još samo treba na ledu pokazati KAC-u tko je gazda Arene. Tekstualni prijenos pratite na tportalu.

Kazneni udarci:

Ni drugi kazneni udarac (Hecimovic) nije odsjeo u mreži, a igrač KAC-a je opet bio precizan za 3:5 i pobjedu
Medvečak nije zabio prvi, a KAC je za 3:4 (Kalt)

Produžetak

5' nije bilo golova i na redu je 'lutrija'
4' kontra Medveščaka, ali pak nije pronašao put do mreže
3' Kristanova nova dobra reakcija, njegova 33. obrana na utakmici
2' pokušao je Hecimovic s desna iskosa, ali je to bio lak posao za gostujućeg vratara
1' Austrijanci su odmah pritisnuli, no obrana domaćina se drži

3. trećina
1' 'medvjedi još punu minutu imaju igrača više
4' 2:3! nakon lijepog slaloma kroz obranu domaćina KAC je preko Scofielda stigao do novog vodstva
5' Gooooooooooooooool! nepunu minutu nakon primljenog gola Frank Banham izjednačio je rezultat na 3:3
8' gledamo izvrstan hokej u raspjevanoj Areni; 'medvjedi' izvrsno pariraju vodećoj momčadi lige
10' strašan udarac Austrijanca na Powersa koji se nije mogao niti ustati, no suci ništa ne sude ni nakon pregledane snimke
11' Atmosfera u Areni je naelektrizirana, a prebacuje se i na led
11' sve su češći obračuni na ledu, suci posve gube kontrolu utakmice
14' 'medvjedi' igraju s dva igrača manje. Suci su u jednom napadu isključili i Macaullaya i Guidarellija
16' 'medveščak' je izdržao s dva igrača manje, Arena je euforična
20' u posljednjih 30 sekundi utakmice 'medvjedi' ulaze s bulijem u trećini KAC-a
20' kraj 3. trećine. Produžetak!

2. trećina
2' Gooooooooooooooool! 1:2 na startu druge trećine rezultat je smanjen. Zabio je Dominik Kanaet
4' Medveščak ima igrača više
5' nažalost snage su izjednačene zbog isključenja Guidarellija
10' 'medvjedi' opet imaju igrača više
11' Gooooooooooooooool! 2:2! pritisak sa igračem više je uspješno okončan golom Rabbit
15' KAC je preuzeo inicijativu, no Kristan izvrsno brani
20' 'medvjedi' će posljednje 54 sekunde u 2. dijelu igrati s igračem više
20' jak pritisak domaćina prekinula je sirena. kraj 2. dijela

1. trećina
1' nakon spektakularnog predstavljanja momčadi prvi buli osvojili su 'medvjedi'
2' mala gužva pred Kristanom završila s pakom u hvataljci golmana Medveščaka
4' nekoliko stotina navijača KAC-a gotovo tjera domaće kibice na urnebes u Areni
6' 0:1! gol za KAC zabio je Kirk Furey
9' 'Medvjedi' uopće ne igraju loše, no rezultat je zasad na strani Austrijanaca
11' 0:2! KAC je zabio pogodak samo nekoliko sekundi nakon što je Robby Sandrock zaradio isključenje- Gol je zabio Tyler Scofield
16' Medveščak je stisnuo KAC no ti napadi su zadsad jalovi, bez izrazite prilike za gol
17' gostujući navijači pjevaju - Zig-Zag Medveščak! Za nevjerovati!
19' minutu i pol do kraja prve trećine 'medvjedi' i dalje napadaju
20' Kraj prve trećine