Rijeka je dominirala od prve minute i preko dva gola Hodže (21', 23') su došli do vodstva u prvom poluvremenu. U nastavku utakmice Hodža je upisao hattrick u 63. minuti za konačnih 3:0

RIJEKA: Labrović - Veiga, Radeljić, Galešić, Goda - Selahi - Pašalić, Hodža, Fruk, Pjaca - Marić

OSIJEK: Malenica - Omerović, Duarte, Bralić, Jurišić - Cokaj, Nejašmić, Jugović - Pušić, Bukvić - Matković

26. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Osijek 3:0 (Hodža, 63') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
26. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Osijek 0:0 (Prečka Jugovića, 12') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +24
Rijeka - Osijek, 26. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Goran Kovacic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 74’

Sopić radi nove zamjene, Petrović i Ivanović su ušli umjesto Fruka i Pjace

• 65’

Dvostruka promjena kod Rijeke, izašli su Veiga i Marić, ušli Mitrović i Obregon

• 63’

GOOOOOL!! Rijeka je zabila i treći gol! Fruk je proigrao Hodžu, koji je hladnokrvno pospremio loptu u mrežu za 3:0!

• 59’

Veiga je zaradio žuti karton

• 54’

Pušić je dobio žuti karton

• 54’

Gržan je ušao umjesto Matkovića

• 51’

Traži Rijeka treći gol! Marić je silovito pucao iz teške pozicije, ali Malenica je dobro reagirao