Hajduk je dominirao prvo poluvrijeme stvorio je niz šansi, ali nisu uspjeli zatresti mrežu gostiju. U nastavku Istra se puno bolje branila, ugasila je pritisak Bijelih i kad smo mislili da će utakmica završiti bez golova, Lisica je u sudačkoj nadoknadi u 101. minuti zabio za 1:0! Prvi poraz sezone za Lekinu momčad

HAJDUK: Lučić - Moufi, Šarlija, Diallo, Melnjak - Krovinović, Sigur - Dolček, Odjidja, Sahiti - Livaja

ISTRA 1961: Majkić - Hujber, Marešić, Majstorović, Devetak - Čuić, Petrusenko, Blagojević - Kadušić, Erceg, Valinčić

7. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 0:1 (Lisica, 101') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
7. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 0:0 (Prekšaj nad Ercegom, 90') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
7. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 0:0 (Poništen gol Livaje, 50') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +18
SuperSport HNL: Hajduk - Istra 1961, 2.9.2023. Izvor: Cropix / Autor: Vojko Basic
7. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Istra 1961 0:0 (Prečka Čuića, 7') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Istra je krenula u kontru, Erceg je ostavio loptu Lisici koji je s ruba šesnaesterca majstorski zabio za 1:0!

• 90’

Erceg je pretrpio težak prekršaj! Šarlija je išao izbiti loptu i slučajno je nogom pogodio Antu koji je na kratko ostao bez svijesti. Stoper Hajduka je dobio žuti karton

• 90’

Igrat će se još minimalno 6 minute sudačke nadoknade

• 84’

Dolček je zaradio žuti karton

• 83’

Nove zamjene kod gostiju, Douglas i Lisica su ušli umjesto Valinčića i Kadušića

• 79’

Dvostruka zamjena kod Hajduka, Kalik i Mikanović su ušli umjesto Odjidje i Moufija

• 78’

Erceg je napravio prekršaj i dobio je žuti karton

• 76’

Pao je ritam igre i pritisak Hajduka! Istra se za sada dobro brani i uspjeli su ugasiti dominaciju domaćina