Nevjerojatna utakmica se odigrala u Madridu. Nakon prvog poluvremena Chelsea je bio vodstvu golom Mounta u 17. minuti. U drugom poluvremenu su Rudiger i Werner zabili dva pogotka i skoro odveli Tuchelovu momčad pred vrata raja. Ali Rodrygo nakon prekrasne asistencije Modrića je odveo utakmicu u produžetke. U produžecima Benzema je opet dokazao klasu i zabio gol koji je odveo Real u polufinale Lige prvaka

REAL MADRID: Courtois - Carvajal, Nacho, Alaba, Mendy - Kroos, Casemiro, Modrić - Valverde, Benzema, Vinicius Jr

CHELSEA: Mendy - James, Thiago Silva, Rüdiger, Alonso - Kante, Loftus-Cheek, Kovačić - Mount, Havertz, Werner

• +43
FC Bayern München - FC Villarreal, Liga prvaka, 12.4.2022. Izvor: EPA / Autor: RONALD WITTEK
  • +46
Real Madrid - Chelsea, Liga prvaka, 12.4.2022. Izvor: EPA / Autor: Juanjo Martin
  • Bayern - Villarreal 1:1 (Lewandowski, 52' , Chukwueze 88')
  • 120’

Kraj utakmice

• 116’

Nakon gužve u šesneastercu, Jorginho je pucao, ali obrana je blokirala udarac

• 114’

Ziyech se sjurio u šesnaesterac i odlično je pucao po golu, ali Courtois je dobro reagirao i obranio je udarac

• 106’

Jorginho je ušao umjesto Kovačića

• 106’

Počeo je drugi produžetak

• 105’

Kraj prvog produžetka

• 102’

Camavinga je pucao izvan šesnaesterca, ali lopta je otišla preko gola

• 96’

GOOOOOOL!! Vinicius Jr je prekrasno našao Benzemu u šesnaestercu, koji glavom zabija i Real je ovim rezultatom u polufinalu Lige prvaka