Spektakularna utakmice se odigrala u Madridu! Obje momčadi su oprezno ušle u utakmicu. City je ostavio bolji dojam u prvom poluvremenu, ali nije bilo puno ozbiljnijih prilika. U nastavku je Mahrez u 73. minuti doveo goste u vodstvo i kad se mislilo da je sve gotovo, Rodrygo je s dva pogotka u dvije minute odveo utakmicu u produžetke. Benzema je zabio iz kaznenog udarca na početku prvog produžetka i momčad Carla Ancelottija je nakon povijesnog preokreta prošla u finale Lige prvaka

REAL MADRID: Courtois - Carvajal, Militao, Nacho, Mendy - Modrić, Casemiro, Kroos, Valverde - Benzema, Vinicius

MANCHESTER CITY: Ederson - Walker, Dias, Laporte, Cancelo - De Bruyne, Rodri, B. Silva - Mahrez, Foden, G. Jesus

• +41
Real Madrid - Manchester City, polufinale Lige prvaka, 2021/22. Izvor: Profimedia / Autor: Javier Garcia / Shutterstock Editorial / Profimedia
  • 120’

Kraj utakmice, Real je u finalu Lige prvaka!

• 120’

Igrat će se još tri minute nadoknade

• 113’

Zinchenko je zaradio žuti karton

• 106’

Počeo je drugi produžetak

• 105’

Kraj prvog produžetka

• 105’

Kakva prilika za City! Cancelo je prekrasno ubacio loptu u šesnaesterac, ali Fernandinho malo zakasnio i bit će ispucavanje za Real

• 104’

Zamjena kod Reala, Ceballos je ušao umjesto Benzeme

• 101’

Sterling je napravio prekršaj i zaradio je žuti karton

• 93’

Benzema je siguran s jedanaest metara i Real vodi 3:1!!

• 93’

Kazneni udarac za Real! Benzema je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!