Liverpool je na kraju teže od očekivanog prošao dalje. Prvo poluvrijeme se igrala tvrda utakmica i nije bilo golova. U nastavku se dignuo ritam i Inter je šokirao Anfield, golom Martineza u 62. minuti. Ali bilo kakve nade o prolazu je uništio Sanchez kada je odmah minutu nakon gola napravio prekršaj i zaradio drugi žuti karton odnosno crveni. Inter je pokazao dobru igru ali to nije bilo dovoljno i Liverpool nastavlja svoje putovanje u Ligi prvaka

LIVERPOOL: Alisson - Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson - Jones, Fabinho, Alcantara - Salah, Jota, Mane

INTER: Handanović - Škriniar, De Vrij, Bastoni - Dumfries, Vidal, Brozović,Calhanoglu, Perišić - Lautaro, Sanchez

Bayern - RB Salzburg 7:1 (Lewandowski 11m, 12' , 21' , 23' , Gnabry, 31' , Muller, 54', 83' , Kjaergaard, 70', Sane, 86')

• +22
Liverpool - Inter Milano (uzvrat osmine finala LP-a) Izvor: EPA / Autor: PETER POWELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 5 minuta sudačke nadoknade

• 85’

Bastoni je napravio prekršaj na Salahu i dobio je žuti karton

• 77’

Još jedna stativa Salaha! Napadač Redsa je odlično ispratio ubačaj, ali još jednom nije imao sreće i stativa je spasila Inter

• 71’

Mane je napravio prekršaj i zaradio je žuti karton

• 65’

Keita je ušao umjesto Thiaga

• 63’

Alexis je napravio prekršaj i zaradio je drugi žuti karton odnosno crveni

• 62’

GOOOOL!! Martinez je zabio prekrasan pogodak s ruba šesnaesterca i vratio je Inter u igru!

• 60’

Odlična šansa za Inter! Lautaro Martinez je pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prošla malo pored stative

• 53’

Kakva prilika za Liverpool! Salah je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu i s 11 metara je pogodio stativu