ŠPANJOLSKA PRIMERA

Šokirana Barca! Malaga ih značajno udaljila od titule prvaka

21.02.2015 u 17:49

U 24. kolu Primere Barcelona je iznenađujuće poražena na Camp Nou protiv Malage 1:0, a osim što nisu postigli pogodak, domaći nogometaši nisu stvorili više od jedne prave prigode po poluvremenu, nešto na što inače nisu navikli

Niti trojac Neymar-Messi-Suarez, koji je zauzeo svoja mjesto u navali Barcelone, nije bio dovoljan kako bi Barcelona postigla pogodak protiv Malage, koja je odnijela sva tri boda, a jedini je strijelac na utakmici bio Juanmi u osmoj minuti susreta.

Veliku većinu susreta, obrana Malage odolijevala je napadima Barcelone, prisilivši domaću momčad na čak sedam zaleđa. Iako su domaćini imali posjed veći od 70 posto, niti to nije pomoglo kako bi došli barem do jednog boda.

Podsjetimo, gledajući sva natjecanja, Barcelona je prije ovog susreta ostvarila seriju od 11 pobjeda zaredom, a u svakoj su od posljednjih šest utakmica postigli barem tri pogotka. Real Madrid im bježi jedan bod, ali u slučaju pobjede u ovom kolu ta će prednost narasti na velika četiri boda.