FINALIST KUPA PORAŽEN

Slaven nakon senzacije kod 'lokosa' spušten na zemlju!

09.04.2016 u 16:52

U subotnjoj utakmici 30. kola MAXtv Prve lige nogometaši Lokomotive pobijedili su kod kuće Slaven Belupo rezultatom 2:0 i tako učvrstili četvrto mjesto na ljestvici...

Nakon što je Slaven senzacionalno izbacio Rijeku iz Kupa i prošao u veliko finale, očekivali smo još jednu impresivnu utakmicu Kopićeve momčadi ove subote u Kranjčevićevoj, no 'lokosi' su ipak bili ti koji su stigli do zaslužene pobjede i tako se odvojili od Splita u borbi za četvrto mjesto.

Susret u Kranjčevićevoj krenuo je na stranu domaćina već na samom početku. U 5. minuti Mirko Marić odlično je utrčao i zatim rutinski poslao loptu u mrežu za rano vodstvo Lokomotive.

Slaven se pokušao vratiti u susret, ali nije uspio. U 68. minuti Nikola Pokrivač dobio je drugi žuti karton i tako olakšao posao 'lokosima'. U 80. minuti Cekici je preciznim udarcem sve riješio i osigurao bodove Ćukovoj momčadi.

Na ljestvici MAXtv Prve lige Lokomotiva sada ima tri boda više od Splita, dok je Slaven sedmi, no čeka ga finale Kupa u kojem može osigurati izlazak u Europu.