HT PRVA LIGA - 24. KOLO

Slaven Belupo i Varaždin odigrali borbenu utakmicu, ali se napadači nisu proslavili

28.02.2020 u 19:09

U prvoj utakmici 24. kola Hrvatski Telekom Prve lige igranoj u petak, u Koprivnici su Slaven Belupo i Varaždin odigrali susret bez pogodaka (0:0)

Bio je to dvoboj momčadi iz donjeg dijela ljestvice, ali je koprivnički sastav u puno ugodnijoj situaciji, jer je zadnjem Varaždinu bježao sedam bodova, a ta razlika je ostala i nakon 90 minuta u kojima su igrači obje močadi bili sterilni prema naprijed.

U prvih 45 minuta gosti su prijetili preko Drožđeka u čijim pokušajima nije bilo preciznosti dok je domaćin najbliže pogotku bio u 22. minuti kada je Glavičić iz slobodnjaka zatresao gredu.

U nastavku je Slaven bio bolja momčad, u dobrim situacijama bili su Bogojević i Jeffren, ali je na vratima Varaždinaca bio raspoloženi Nevistić koji je zaustavio sve udarce koji su mu išli u okvir pa je utakmica završila s nepopularnih 0:0.

• +2
NK Slaven Belupo - NK Varaždin, 24. kolo HT Prve lige, 2019/20. Izvor: Pixsell / Autor: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Sedmi Slaven Belupo sada ima 23 boda, dok se posljednji Varaždin bodovno izjednačio s pretposljednjom Istrom 1961, oba sastava imaju po 16 bodova, jedan manje od osmog Intera.

Na vrhu je Dinamo sa 56 bodova, 12 više od drugog Hajduka.

Slaven Belupo-Varaždin0:0