Rijeka je pokazivala inicijativu, ali nisu uspjeli stvoriti puno prilika i Slaven Belupo je pred kraj poluvremena u 45. minuti poveo golom Štrkalja. Vidjet ćemo što nas čeka u nastavku

RIJEKA: Labrović - Veiga, Dilaver, Mitrović, Čabraja - Hodža, Banda – Pašalić, Fruk, Pjaca- Ivanović

SLAVEN BELUPO: Šušak - Pllana, Boras, Međimorec - Bosec, Liber, Lepinjica, Štefulj - Mioč, Hoxha - Štrkalj

18. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Slaven Belupo 2:4 (Obregon, 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Slaven Belupo 1:4 (Hoxha, 85') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Slaven Belupo 1:3 (Ivanović, 78') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Slaven Belupo 0:3 (Caimacov, 76') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Slaven Belupo 0:2 (Mioč, 70') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
18. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Slaven Belupo 0:1 (Štrkalj, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +13
Rijeka - Slaven Belupo (18. kolo SuperSport HNL-a) Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se minimalno 6 minuta sudačke nadoknade

• 89’

GOOOOOL!! Luda utakmica na Rujevici! Novi gol za Rijeku, Obregon je lijepo iz okreta u šesnaestercu pucao i zabio je za 4:2!

• 85’

GOOOOOL!! Potop Rijeke na Rujevici! Hoxha je izašao sam pred Labrovića i majstorski je lobao golmana za velikih 4:1!

• 78’

GOOOOOL!! Ekspresni odgovor Rijeke nakon trećeg gola! Ivanović je ispratio ubačaj i zabio je za 3:1!

• 77’

GOOOOOOL!! Treći gol za Slaven Belupo! Caimacov se najbolje snašao u šesnaestercu Rijeke i zabio je za 3:0

• 70’

GOOOOOOL!! Slaven Belupo je povećao prednost na Rujevici! Nakon dobre kontre, Mioč je izašao sam pred golmana i hladnokrvno je zabio za 2:0