Istra je rano povela na Aldo Drosini golom Mlinara u 9. minuti. Domaćin je ostao s igračem manje u 44. minuti kada je Majstorović zaradio crveni karton, ali to Slavenu nije pomoglo jer je Erceg ušao s klupe i u 89. minuti zabio za konačnih 2:0

ISTRA 1961: Majkić - Kadušić, Majstorović, Marešić, Douglas - Blagojević, Mlinar, Maurić- Lisica, Filet, Vuk

SLAVEN BELUPO: Sušak – Međimorec, Boras, Božić, Štefulj – Lepinjica, Agbekpornu – Liber, Mioč, Šakota – Štrkalj

14. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Slaven Belupo 2:0 (Erceg, 89') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Slaven Belupo 1:0 (Crveni karton Majstorovića, 43') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
14. kolo SuperSport HNL-a, Istra 1961 - Slaven Belupo 1:0 (Mlinar, 9') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 89’

GOOOOOOL!! Istra je s igračem manje povećala prednost protiv Slavena! Nakon dobre kontre Valinčić je proigrao Ercega koji je zabio majstorski gol za 2:0

• 87’

Slaven pokazuje inicijativu, ali Istra se organizirano brani i sve je manje vremena za goste

• 83’

Mioč je zaradio žuti karton

• 74’

Slaven dominira posjedom i plete mrežu oko šesnaesterca Istre, ali domaćin se za sada dobro brani

• 73’

Nova promjena kod Slavena, Caimacov je ušao umjesto Libera

• 65’

Lepinjica je dobio žuti karton

• 64’

Zamjena kod Istre, Erceg je na oduševljenje navijača ušao umjesto Fileta

• 63’

Nova šansa za Slaven! Božić je ostavio loptu Liberu, koji je iz odlične pozicije u šesnaestercu pucao preko gola