Slabo prvo poluvrijeme na Šubićevcu. Obje momčadi su pokušali stvoriti neku priliku, ali nije bilo pravih opasnosti. Ali zato su u nastavku to nadoknadili. Prvo je Šibenik zasluženo poveo preko Dolčeka u 60. minuti. Pet minuta poslije Teklić je zaradio izravni crveni karton zbog prekršaja na Matiću, ali to goste nije omelo i Brodić je iz penala u 71. izjednačio. I kad se mislilo da će utakmica završiti remijem, nakon isključenja Matića, Pilj je u 94. minuti zabio za veliku pobjedu gostiju

Šibenik: Rogić - Mesa, Perić, Matić - Arai, Vidović, Matić, Dolček, Lucumi - Delić, Čop

Varaždin: Zelenika - Stolnik, Jelenić, Ba - Stanić, Puclin, Elezi, Kolarić - Teklić, Brodić, Posavec

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +16
Šibenik - Varaždin, 15. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Niksa Stipanicev

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.

• 94’

GOOOOL!! Varaždin je preokrenuo utakmicu! Pilj je iskoristio grešku obrane i zabio je za 2:1

• 93’

Delić je zaradio drugi žuti karton odnosno crveni!

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 7 minuta sudačke nadoknade

• 85’

Šibenik kontrolira posjed i traži rupu u obrani Varaždina, ali gosti se dobre brane

• 71’

GOOOOOL!! Varaždin je izjednačio, Brodić je siguran s jedanaest metara i rezultat je 1:1!

• 70’

Mesa je igrao rukom u šesnaestercu i sudac je pokazao na bijelu točku! Varaždin će pucati penal

• 65’

Teklić je napravio prekršaj na Matiću i zaradio je crveni karton! Šibenik ima igrača više

• 61’

GOOOOOL!! Šibenik je poveo! Mina je povratnom loptu našao Dolčeka koji zabija 1:0

• 55’

Dobra prilika za Šibenik! Dolček se našao obećavajućoj situaciji pred golom Varaždina, ali Zelenika je još jednom dobro reagirao