Gledali smo odličnu utakmicu u Gradskom vrtu. Obje momčadi su stvorile mnogo prilika ali ih nisu uspjeli realizirati i susret je završio bez golova. Osijek je imao penal u 71. minuti, ali Caktaš nije bio precizan. Škoriću je ovo bio zadnji nastup za Osijek prije transfera u Kinu i oprostio se s remijem

OSIJEK: Malenica - Gržan, Barišić, Škorić, Leovac - Nejašmić, Žaper - Jugović, Caktaš, Fiolić - Mierez

ŠIBENIK: Rogić - Kvržić, Perić, Matić, Mina - Čanađija, Đorić, Đira - Dolček, Arai - Hiroš

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +16
SuperSport HNL: Osijek - Šibenik, 18.3.2023. Izvor: Cropix / Autor: Marko Mrkonjic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 4 minuite sudačke nadoknade

• 88’

Lovrić je dobio žuti karton

• 78’

Nova prilika za Osijek! Lovrić je u svome stilu pucao s ruba šesnaesterca, ali Rogić je još jednom odlično reagirao

• 77’

Živković mijenja Fiolića

• 76’

Soldo se sjurio u šesnaesterac i pucao je po golu, ali lopta je otišla preko gola

• 70’

Caktaš je promašio penal, Rogić je obranio!

• 69’

Penal za Osijek! Mierez je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 63’

Nove promjene kod Osijeka, izašli su Jugović i Leovac, a ušli Lovrić i Jurčevič

• 60’

Dobra prilika za goste! Arai je odlično pucao po golu, ali Malenica je fantastično reagirao i spasio je Osijek