17.03.2014 u 09:55

• +3

HNK Rijeka - NK Lokomotiva

Izvor: Cropix / Autor: Davor Zunic / CROPIX

S nekoliko sjajnih poteza Anasa Sharbinija, Rijeka je došla do pobjede protiv Lokomotive, nakon što su gubili na poluvremenu 2:1

Rijeka je pobijedila i treću utakmicu zaredom nakon što je u fantastičnih 90 minuta nogometa na Kantridi nadjačala Lokomotivu. Najbolji akter utakmice bio je Anas Sharbini, koji je postigao pogodak i asistenciju, ali i cijelo vrijeme bio prva opasnost po gostujuća vrata. Iako su gubili na poluvremenu, nogometaši Rijeke potpuno su dominirali drugim dijelom, iako je sredinom istoga Lokomotiva mogla također povesti 3:2.

Na kraju, presudio je upravo Anas Sharbini, nakon jednog od mnogih sjajnih prodora po lijevoj strani te fantastičnog ubačaja vanjskom stranom kopačke na Brezovca, koji je postigao gol za konačnih 3:2. U redovima gostiju, istaknuo se Ante Budimir, koji je postigao dva gola, od kojih je prvi bio pravo remek-djelo.

Zaslužena pobjeda Rijeke koja je pokazala odličnu igru i karakter...

Rijeka-Lokomotiva 3:2 (Sharbini 20', Kramarić 52', Brezovec 79'; Budimir 35',36')

SASTAVI:

RIJEKA: Vargić, Mujanović, Lešković, Knežević, Maleš, Močinić, Alispahić, Sharbini, Jugović, Tomečak, Kramarić.

LOKOMOTIVA: Zelenika, Musa, Barbarić, Prenga, Čalušić, Begonja, Chago, Trebotić, Šitum, Pjaca, Budimir

Dinamo Zagreb Istra 1961 6:0
Osijek Hajduk 1:1