SK, OSIJEK

Šest hrvatskih predstavnika u finalima

  • Autor: Hina
  • Zadnja izmjena 05.11.2011 10:19
  • Objavljeno 05.11.2011 u 10:16
Robert Seligman

Robert Seligman

Izvor: Pixsell / Autor: Marko Mrkonjić / PIXSELL

Šestero hrvatskih gimnastičara izborilo je nastup u finalu natjecanja Svjetskog kupa u Osijeku. najbolji je bio Marijo Možnik koji se u finale na preči plasirao s najboljim rezultato u kvalifikacijama, on je za svoju izvedbu dobio 15,050 bodova

Tomislav Marković se u finale na tlu plasirao s drugim rezultatom kvalifikacija od 14,950, bolji je bio samo Irac Kieran Behan sa 15,100.

Do finala je u konkurenciji gimnastičara stigao i Robert Seligman na konju s hvataljkama. On je s rezultatom 14,500 zauzeo šesto mjesto.

U konkurenciji gimnastičarki Tina Erceg izborila je finale na tlu s četvrtim rezultatom od 13,450, dok su u preskoku finale izborile Tijana Tkačce i Dina Madir. Tkalčec je bila četvrta sa 13,550, a Madir osma sa 12,525.

REZULTATI KVALIFIKACIJA,
GIMNASTIČARI,
TLO:
1. Kieran Behan (Irs) 15,100
2. Tomislav Marković (Hrv) 14,950
3. Rok Klavora (Slo) 14,750
3. Sascha Palgen (Luk) 14,750
5. Matthias Fahrig (Njem) 14,700
6. Kas van Weelden (Niz) 14,550
7. Jad Mazahreh (Jor) 14,250
8. Thomas Neuteleers (Bel) 14,100
KONJ S HVATALJKAMA:
1. Hongtao Zhang (Kin) 16,150
2. Max Whitlock (VB) 15,200
3. Donna Donny Truyens (Bel) 15,150
4. Sašo Bertoncelj (Slo) 15,100
5. Zoltan Kallai (Mađ) 14,900
6. Robert Seligman (Hrv) 14,500
7. Sascha Palgen (Luk) 14,150
8. Xuezhang Chen (Kin) 14,050
KRUGOVI:
1. Xuan Luo (Kin) 15,450
2. Junlin Liao (Kin) 15,350
3. Oleksandr Vorobjov (Ukr) 14,800
4. Igor Radivilov (Ukr) 14,700
5. Suhail Alkurdi (Sir) 14,650
6. Andr Bretschneider (Njem) 14,600
7. Marek Lyszczarz (Polj) 14,300
7. Sascha Palgen (Luk) 14,300
PRESKOK:
1. Matthias Fahrig (Njem) 15,750
2. Igor Radivilov (Ukr) 15,625
3. Marek Lyszczarz (Polj) 15,525
4. Nathan Gafuik (Kan) 15,275
5. Helge Liebrich (Njem) 15,175
6. Petrus Laulumaa (Fin) 15,050
7. Jindrich Pansky (Češ) 14,750
8. Jad Mazahreh (Jor) 14,675
RUČE:
1. Guanyin Wang (Kin) 15,700
2. Mitja Petkovšek (Slo) 15,250
2. Roman Kulesza (Polj) 15,250
4. Xuezhang Chen (Kin) 15,150
5. Nathan Gafuik (Kan) 14,800
6. Adam Kierzkowski (Polj) 14,350
7. Alen Dimič (Slo) 14,050
8. Reiss Beckford (VB) 14,000
PREČA:
1. Marijo Možnik (Hrv) 15,050
2. Nathan Gafuik (Kan) 14,950
3. Xuezhang Chen (Kin) 14,700
4. Roman Kulesza (Polj) 14,600
5. Samuel Piasecky (Svk) 14,500
6. Kristof Schroe (Bel) 14,350
7. Matthias Fahrig (Njem) 13,950
7. Alen Dimič (Slo) 13,950

GIMNASTIČARKE,
PRESKOK:
1. Valerija Maksiuta (Izr) 14,250
2. Tong Jiang (Kin) 13,675
3. Gabriela Janik (Polj) 13,650
4. Tijana Tkalčec (Hrv) 13,550
5. Brittany Rogers (Kan) 13,250
6. Teja Belak (Slo) 13,125
7. Meriam Fouad El-Hajj (Egi) 12,850
8. Dina Madir (Hrv) 12,525
DVOVISINSKE RUČE:
1. Liu Fang Wu (Kin) 14,850
2. Si Xin Tan (Kin) 14,350
3. Marta Pihan-Kulesza (Polj) 13,800
4. Brittany Rogers (Kan) 12,600
5. Bianca Dancose-Giambatti (Kan) 12,400
6. Monika Frandofert (Polj) 11,800
7. Ivana Kamnikar (Slo) 11,600
8. Saša Golob (Slo) 11,450
GREDA:
1. Liu Fang Wu (Kin) 14,850
2. Marta Pihan-Kulesza (Polj) 13,950
3. Si Xin Tan (Kin) 13,900
4. Saša Golob (Slo) 13,400
5. Fiona Novak (Slo) 13,350
5. Valerija Maksiuta (Izr) 13,350
7. Brittany Rogers (Kan) 13,200
8. Maria Homolova (Svk) 12,800
TLO:
1. Si Xin Tan (Kin) 14,000
2. Marta Pihan-Kulesza (Polj) 13,600
2. Valerija Maksiuta (Izr) 13,600
4. Tina Erceg (Hrv) 13,450
5. Saša Golob (Slo) 12,850
6. Bianca Dancose-Giambatti (Kan) 12,550
6. Brittany Rogers (Kan) 12,550
8. Gabriela Janik (Polj) 12,400

Pregled tjedna bez spama i reklama

Prijavi se na naš newsletter i u svoj inbox primaj tjedni pregled najvažnijih vijesti!

Napiši ovdje što ti misliš o ovoj temi