Danas u 16 sati istovremeno su se igrale utakmice trećeg kola skupine A. Urugvaj je uvjerljivo pobijedio protiv Rusije, Saudijska Arabija i Egipat...

Urugvaj: Muslera; Coates, Godin, Caceres; Laxalt, Nandez, Torreira, Bentancur, Vecino; Suarez, Cavani

Rusija: Akinfejev; Kudrjašov, Ignaševič, Kutepov, Smoljnikov; Zobnin, Gazinskij; Čerišev, Mirančuk, Samedov; Dzjuba

• +16
SP 2018., skupina A: Urugvaj - Rusija (navijači) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • +2
SP 2018., skupina A: Saudijska Arabija - Egipat (navijači) Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • +13
SP 2018., skupina A: Urugvaj - Rusija Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia
  • 90’

U petoj minuti nadoknade Saudijska Arabija zabila je za pobjedu protiv Egipta. Zabio je Salem Al-Dawsari

• 90’

Nakon pet minuta nadoknade sudac je odsvirao kraj utakmice; Urugvaj je uvjerljivo pobijedio.

• 90’

GOOOOOL! Cavani za 3:0! Cristian Rodriguez je pucao, Akinfejev izbio u korner. Nakon kornera u skoku je najviši bio Godin, a do lopte koju je obranio Akinfejev prvi je došao Cavani i poslao ju u gol

• 87’

Giorgian De Arrascaeta pokušao je zabiti direktno iz kornera; Akinfejev je izbio loptu koja je išla u gol

• 86’

Cavani je pucao, Rusi su blokirali udarac

• 81’

Urugvajska kontra; kombinacija Suareza i Cavanija, no Cavani nije stigao na zadnje Suarezovo dodavanje koje bi ga izbacilo u čistu priliku

• 74’

Dzjuba se lijepo oslobodio u urugvajskom kaznenom prostoru, ali je nakon toga katastrofalno pucao

• 73’

Promjena u Urugvaju; izlazi Nahitan Nandez, ulazi Cristian Rodriguez

• 70’

Godin je pogodio laktom Dzjubu u urugvajskom kaznenom prostoru, sudac nije ništa sudio

• 64’

Cavani se oslobodio u kaznenom prostoru, Ignjašević je intervenirao i spriječio ga da puca. Sudac je pokazao da se igra dalje, premda je izgledala kao dvojbena situacija