Osijek je odlično krenuo u utakmicu i svoju dobru igru su okrunili golovima Lovrića (14') i Miereza (26'). U drugom poluvremenu Rudeš je pokazao više inicijative, ali nisu uspjeli zabiti gol i Zekićeva momčad je upisala bitna tri boda

OSIJEK: Malenica – Omereović, Brlek, Duarte, Jurišić – Pušić, Nejašmić, Prekodravac – Bukvić, Mierez, Lovrić

RUDEŠ: Kralj – Krušlin, Pavlović, Camara, Šehić – Vukmanović, Pasariček – Pešić, Ćorić, Grezda - Doležal

20. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Rudeš 2:0 (Mierez, 26') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
20. kolo SuperSport HNL-a, Osijek - Rudeš 1:0 (Lovrić, 14') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +21
Osijek - Rudeš, SuperSport HNL, 27.1.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Davor Javorovic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 88’

Nakon provjera VAR-a nema penala i Jugović je dobio žuti karton zbog simuliranja

• 87’

Penal za Osijek! Jugović je srušen u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 84’

Osijek kontrolira ritam igre i mirno privodi utakmicu kraju

• 81’

Dvostruka zamjena i kod Osijeka, Bralić i Gržan su ušli umjesto Bukvića i Brleka

• 77’

Dvostruka promjena kod Rudeša, iz igre su izašli Pesić i Krušlin, a u igri su Špeljak i Mihaljević

• 74’

Zekić radi novu zamjenu, Guedes je ušao umjesto Omerovića

• 72’

Šehić je srušio Jugovića i zaradio je žuti karton

• 71’

Rudeš pokazuje više inicijative u drugom poluvremenu, ali Osijek još uvijek drži vodstvo