REAKCIJA S CAMP NOUA

Ronald Koeman pokazao se kao loš gubitnik te je obezvrijedio Realovu pobjedu; evo što je sve poslije El Clasica rekao Barcelonin trener

24.10.2020 u 19:34

Ronald Koeman debitirao je kao trener Barcelone u El Clasicu te je za njega španjolski derbi završio neslavno, jer je Real pobijedio na Camp Nou 3:1

Strijelci za Real bili su Federico Valverde (5), Sergio Ramos (63-11m) i Luka Modrić (90), a za Barcelonu Ansu Fati (8). Poslije utakmice domaći strateg je izjavio kako smatra da njegova momčad nije zaslužila izgubiti, a okomio se i na o suca te VAR.

'Odigrali smo dobro, stvorili prilike. U drugom smo se poluvremenu također bili dobri. Teško je to prihvatiti, jer nismo zaslužili izgubiti. Nisam razumio neke odluke suca. Odluka je uvelike utjecala na konačni ishod okršaja. Do Realovog penala igrali smo dobro', rekao je Koeman te je nastavio pričati o situaciji iz 60. minute kada je Lenglet povukao Sergija Ramosa koji je pao, a glavni sudac je nakon korištenja VAR-a pokazao na bijelu točku s koje je Realov kapetan bio precizan za 2:1.

• +8
Barcelona - Real Madrid, 7. kolo Primere, 2020/21. Izvor: Profimedia / Autor: joma / Cordon Press / Profimedia

'To je imalo velik utjecaj. Ne razumijem VAR, mislim da  se on koristi samo kad je protiv Barcelone. Odigrali smo pet utakmica i nijedna odluka VAR-a nije bila u našu korist.'