NE IDE BEZ KALINIĆA

Roma na Olimpicu 'torpedirala' nemoćnu Fiorentinu

07.02.2017 u 23:16

Nogometaši Rome svladali SU Fiorentinu 4:0 u posljednjoj utakmici 23. kola talijanskog prvenstva i tako se zadržala na drugom mjestu S četiri boda zaostatka za vodećim Juventusom koji ima utakmicu manje...

Vodeći gol za Romu zabio je bosansko-hercegovački reprezentativac Edin Džeko u 39. minuti. Argentinski branič Federico Fazio povećao je vodstvo domaćih preciznim udarcem glavom u 58. minuti. Belgijski reprezentativac Raja Nainggolan u 75. minuti je završio precizno izveden kontranapad za 3:0, a konačnih 4:0 postavio je Džeko svojim drugim golom.

Džeko je ovim golom postao najbolji strijelac Serie A, dosad je zabio 17 golova ove sezone u dresu 'vučice'.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj odigrao je svih 90 minuta za Fiorentinu, Hrvoje Milić ostao je na klupi, a u konkurenciji za sastav nije bilo ozlijeđenog Nikole Kalinića.