U prvoj utakmici 3. pretkola Europske lige nogometaši Rijeke odigrali su 1:1 u Norveškoj protiv Sarpsborga i tako izborili dobar rezultat pred uzvrat, no tek moraju pokazati da su bolji od protivnika...

Sastav Sarpsborga: Vasjutin - Tveita, Jorgensen, Tamm, Thomassen - Halvorsen, Lund Nielsen, Zacahriassen, Askar - Mortensen, Muhammed

Sastav Rijeke: Sluga - Pavelić, Punčec, Župarić, Zuta - Čanađija, Grahovac - Acosty, Pavičić, Heber - Gorgon

Europska liga, 3. pretkolo:

Sarpsborg - Rijeka 1:1 (Zacahriassen 72, Gorgon 83)

• 90’

Kraj susreta, Rijeka ima dobar rezultat pred uzvrat, ali ništa nije riješeno

• 90’

Tri minute sudačke nadoknade

• 90’

Čolak nakon asistencije Čanađije puca pokraj gola iz blizine!

• 83’

GOOOOL za Rijeku! Fantastičan gol Gorgona s dvadesetak metara svladao je Vasjutina i dao Riječanima gol u gostima!

• 79’

Zacahriassen puca preko gola, nastavlja se dobro razdoblje domaćih

• 72’

GOOOOL za Sarpsborg! Kristoffer Zacahriassen je zabio nakon vješto izvedenog auta domaćih nogometaša

• 63’

Oštar udarac Župarića, ali Vasjutin je ponovo spasio svoj gol odličnom intervencijom

• 57’

Najveća prilika za Rijeku! Heber je pucao, udarav blokiran, ali lopta dolazi do Gorgona koji puca potpuno sam, no Vasjutin mu briljantnim refleksom brani!

• 51’

Heber! Snažan udarac u bliži kut, no Vasjutin je na pravom mjestu

• 50’

Opsada gola Rijeke u prvih pet minuta nastavka, mnogo ubačaja s bokova, prekida i kornera, ali bez pravih prijetnji