Nakon zanimljivog prvog poluvremena gdje su obje momčadi imale svojih prilika, ali nije bilo golova, Rijeka je u nastavku kapitalizirala svoj pritisak preko Galešića (79') i Mitrovića (91') i ponovo zasjela na prvo mjesto u SuperSport HNL-u

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Galešić, Radeljić, Bogojević - Selahi - Pašalić, Hodža, Petrovič, Pjaca - Marić

VARAŽDIN: Mamić - Vukčević, Jelenić, Ba, Boršić - Belcar, Marina, Lusavec - Mitrovski, Dabro, Šego

25. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Varaždin 2:0 (Mitrović, 91') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Varaždin 1:0 (Galešić, 79') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Varaždin 0:0 (VAR pregled kaznenog udarca za Rijeku, 43') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Varaždin 0:0 (Poništen gol Dabre, 24') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
25. kolo SuperSport HNL-a, Rijeka - Varaždin 0:0 (Prilika Dabre, 17') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +14
Rijeka - Varaždin, 3.3.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Nel Pavletic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!! Rijeka je povećala prednost pred kraj utakmice! Nakon dobrog ubačaja u šesnaesterac, Galešić je proslijedio loptu Mitroviću koji je zabio za 2:0!

• 85’

Domjanić je ušao umjesto Lusavca

• 79’

GOOOOOL!! Rijeka je slomila otpor Varaždina! Nakon kornera i glavometa u šesnaestercu, Galešić se najbolje snašao i ugurao je loptu u mrežu za 1:0!

• 77’

Banda je zaradio žuti karton

• 74’

Zamjena kod Varaždina, Poldrugač je ušao umjesto Mitrovskog

• 72’

Prvi udarac na utakmici za Varaždin! Šego se sjurio u šesnaesterac i iz teške pozicije je pogodio vanjski dio mreže

• 69’

Nove promjene kod Rijeke, Banda je ušao umjesto Selahija

• 67’

Uff, ovo je mogao biti prekrasan gol! Obregon je atraktivno škaricama pucao s ruba šesnaesterca i lopta je otišla pored gola