ZANIMLJIVO U KOPRIVNICI

Remi Slavena i Splita; gol i crveni karton na svakoj strani

12.09.2015 u 20:09

U subotnjoj utakmici devetog kola MAXtv Prve lige na Gradskom stadionu u Koprivnici, Slaven Belupo i Split odigrali su 1:1

Domaćin je poveo već u osmoj minuti kada je izigrana cijela obrana Splita. Ejupi je izmakao pozornosti zadnje linije 'crvenih' te je razveselio navijače Slavena. Do odmora više nije bilo pogodaka iako je bilo obećavajućih situacija na obje strane.

U nastavku su i Splićani stigli zasluženo do izjednačujućeg gola. Poslije ubačaja s desne strane, usamljen je ostao Pešić koji je u 52. minuti iz blizine glavom zatresao mrežu.

U 72. minuti dogodila se gužva na terenu. Pocrvenio je Slavenov Mikulić nakon što je u skoku laktom u glavu udario suparničkog napadača. Došlo je do naguravanja i verbalnog prepucavanja, sudac je imao dosta posla da smiri usijane glave. Ceh je platio gostujući nogometaš Blagojević koji je isto morao pod tuš pa je svaka momčad ostala s desetoricom.

Do kraja utakmice bilo je sramežljivih pokušaja s obje strane, ali remi je najrealniji ishod ovoga čvrstog i na trenutke nervoznog dvoboja.