OPROŠTAJ OD N. SADA

Remi s Mađarima, a sada put Beograda

25.01.2012 u 21:36

Pobjedom Španjolske nad Slovenijom, odnosno Danske nad Švedskom, Hrvatska je dobila priliku odigrati neobaveznu utakmicu protiv Mađarske. Tako je i bilo za završilo je 24:24

TEKSTUALNI PRIJENOS PRATITE OVDJE

60' - KRAJ UTAKMICE
60' - Csazsar je promašio predzadnji napad Mađarske, imali su i naši priliku, koja je bil aizigrana no vratnica je spriječila gol
59' - s igračem manje, Krivokapić pogađa za 24:24
57' - Buntić je zaradio Ilyesovo isključenje a Horvat s desnog krila zabija za 24:23
56' - Csazsar zabija svoj 14. gol (23:23)
55' - Kopljar opet za Hrvatsko vodstvo
54' - kontra Ninčevića 22:21; Mađari izjednaćavaju (Harsányi)
53' - Horvat svojim devetim golom za 21:21
52' - dvije čudne odluke rumunjskih sudaca, na štetu Hrvatske
50' - Krivokapić odvodi Mađarsku u vodstvo 21:20
47' - Csazsar - Hrvatska 20:20
46' - 12. gol Csazsara za izjednačenje 19:19; Horvat hvata odbijanac i opet vodi Hrvatska 20:19
44' - Duvnjak za 19:18; isključen je i Butnić pa Mađari igraju 6 na 4
42' - Bičanić isključen, a Losert - skida sedmerac Csazsaru; a potom je skinuo penal i Harsanyiju
41' - nevjerojatni Csazsar - njegov 11. gol
40' - Buntićev peti gol za 18:17
39' - Duvnjakov udarac zaustavlja Fazekas; Losert također brani
39' - napad nismo realizirali, a na drugoj strani i Musa zarađuje isključenje; Csazsar precizan za 17:17
38' - kontru Mađara Duvnjak je zaustavio prekršajem i dobio je dvije minute isključenja; a Csazsar je precizan sa 7m (16:17)
37' - Csazsar ne misli stati - 15:17
36' - Bičanić i Horvat odvode nas do 17:14
35' - i Csazsar se 'budi' - zabija za 14:15
33' - Ninčevićev udarac brani fazekas, ali Horvat hvata odbijana i pogađa za 15:13
33' - Buntić za prvo vodstvo Hrvatske (14:13)
32' - Horvat je pogodio za prvo izjednaćenje 13:13
31' - poečo je nastavak

KRAJ POLUVREMENA
30' - u zadnjoj sekundi Horvat je pogodio za 12:13
29' - Ilyes opet pogađa za plus dva Mađara (13:11)
28' - Fazekasova nova obrana (sedma); Buntić radi prekršaj u napadu
27' - Ninčević je dobro pratio igru, izborio se za jednu loptu i smanjio na 11:12
26' - Horvat lobom, s krila, za 10:12
25' - Buntić se izborio za udarac - 9:12
23' - šesti gol Csazsara - Mađarska vodi 12:8; a i fazekas ga prati na golu
21' - Bičanić s vanjske pozicije za 8:10, a Csazsar opet vraća na plus tri
20' - Csazsar je razigran, izborio je 7m, a onda i zabio za 7:10
19' - Buntićev drugi gol za 7:9
18' - Csaszar od bloka (6:9)
17' - Ninčević u kontri - za 6:8
16' - Buntić izborio sedmerac, Horvat ga izvodi i zabija za 5:8
15' - Csaszar postiže novi gol - za plus četiri (4:8)
14' - Csaszar za 4:7; dvije vratarske obrane - i Fazekasa i Loserta
13' - Drago Vuković pogađa s devet metara (4:6)
12' - Zubai opet za plus tri Mađara (3:6)
11' - Horvatov drugi gol (3:5)
11' - Fazekas je imao dvije uzastopne pobjede
10' - Csaszar od parketa vara Loserta(2:5)
 9' - Buntić je ipak precizan (2:4)
 8' - Mocsai podiže prednost na 1:4

7' - Fazekas brani udarac Bičanića
 5' - Buntić promašuje, ali Losert ispravlja njegovu grešku; na drugoj strani Zlatko Horvat zabija za 1:3

5' - Mađari već vode 0:3 (Ilyes)
 4' - Bičanić promašuje, to jest fazekas brani; Losert je uzvratio svojom obranom
 2' - novi gol za Mađare - Ilyes
 1' - prvi napad ima Hrvatska; kontra Mađara a zabija Vadkerti (0:1)