PREOKRET U 13 MINUTA

'Redse' poraza nije mogao spasiti ni James Bond

22.03.2012 u 18:37

Nogometašima Liverpoola u ligaškom susretu protiv Queens Park Rangersa nije pomogao niti slavni britanski agent 007, James Bond.

'Redsi' su na Loftus Roadu sve do 77. minute vodili 2:0, no potom su u posljednjih 13 minuta primili tri gola i upisali poraz. Za 'Redse' je na tribinama navijao i poznati glumac Daniel Craig, koji snima svoj treći film o James Bondu. Premijera filma očekuje se ove jeseni, točno pola stoljeća nakon premijere filma 'Dr. No', uratka kojim je rođena najdugovječnija i jedna od najuspješnijih filmskih franšiza u povijesti.

Craig je veliki navijač Liverpoola i kada mu to obveze dozvoljavaju ne propušta utakmice kluba s Anfielda. Zanimljivo, Craig je rođen u Chesteru, gradu iz kojeg dolazi bivši napadač Liverpoola Michael Owen, a živi u neposrednoj blizini stadiona Loftus Roada u Londonu.