SERIE A

Rebić debitirao u remiju svoje Fiorentine

30.09.2013 u 22:59

Mladi hrvatski nogometaš Ante Rebić debitirao je za svoj novi klub Fiorentinu koja je drugu utakmicu zaredom ostala bez pobjede u Seriji A. U ogledu 6. kola Parma je ukrala bod u Firenci (2-2).

Bez Marija Gomeza očigledno ne ide Fiorentini, a u ovoj se utakmici dogodio "ljubičastima" novi peh jer se u 36. minuti ozlijedio Giuseppe Rossi, igrač koji je u prvih pet utakmica postigao - pet pogodaka.

Upravo je umjesto njega u igru ušao Ante Rebić i tako upisao prve minute u Seriji A. Ipak, pred kraj prvog dijela gosti su poveli i to zahvaljujući Urugvajcu Walteru Garganu. Dogodilo se to u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Fiorentina je bila bolja tijekom cijelog ogleda, a napadačka igra se isplatila u drugom dijelu kada je prvo izjednačio Argentinac Gonzalo Rodriguez (64.), da bi potom Peruanac Juan Vargas u 78. donio domaćinu prednost.

No, nadoknade su te večeri bile kobne po Fiorentinu, pa je tako Massimo Gobbi u 92. minuti pogotkom donio veliku radost gostujućim nogometašima i jedan bod.