ŠPANJOLSKI KUP

Real u finalu Kupa kralja

11.02.2014 u 22:49

Nogometaši madridskog Reala slavli su i u uzvratnoj utakmici odigranoj na Vincente Calderonu protiv Atletica. Ovoga puta su 'kraljevi' slavili 2:0, a oba pogotka postigao je Cristiano Ronaldo. Tako se Real s dvije uvjerljive pobjede plasirao u finale Kupa kralja

Atletico – Real Madrid 0:2

Završila je utakmica
73' imao je sada Ronaldo priliku potpuno unakaziti Atletico, no odlično je reagirao domaći golman Aranzubía
67' Luka Modrić je izašao s terena, zamijenio ga je Casemiro
50' prema onome na terenu nema nekih novosti. Real kontrolira igru dok Atletico izgleda bezidejno
47' trener Reala Carlo Ancelotti ostavio je u svlačionici Sergija Ramosa, a ušao je Nacho
46' počelo je drugo poluvrijeme utakmice na Vicente Calderonu
45' završilo je prvo poluvrijeme
30' nakon drugog pogotka Reala potpuno se slomila igra Atletica, što 'kraljevima' odgovara i umrtvili su igru
16'
gool za Real. Opet je siguran Ronaldo.
15' novi jedanaesterac za Real! Srušen je Bale
12' prva prava prilik za domaćine, tukao je Raul Garcia, ali se ispriječila vratnica
' gool za Real. Ronaldo je siguran iz penala
6' jedanaesterac za Real. Srušen je Ronaldo!