ZAIGRAO I KOVAČIĆ

Real se nakon debakla iskalio na jadnom Eibaru

09.04.2016 u 17:55

Nogometaši Reala upisali su uvjerljivu pobjedu u 32. kolu Primere kod kuće protiv Eibara. U glatkom 4:0 trijumfu nakon dugo vremena zaigrao je i naš Mateo Kovačić...

Madridski klub doživio je bolan šamar u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka u gostima kod Wolfsburga i trebala mu je jedna uvjerljiva pobjeda u Primeri da dođe k sebi uoči europskog uzvrata. Upravo se to dogodilo protiv malenog Eibara koji kao i prošle godine gubi dah u završnici sezone.

Real je sve riješio već u prvom poluvremenu, a pogotke su u prvih 39 minuta susreta zabili James, Vazquez, Ronaldo i Jese. Priliku je po prvi put nakon reprezentativne pauze dobio i Mateo Kovačić koji je ušao u igru u 54. minuti, dok je Zidane odmarao Luku Modrića koji nije bio u sastavu.

'Kraljevskom klubu' nakon ovog trijumfa preostaje nadati se da će Barca ispustiti bodove kod Real Sociedada, no prioritet je prije svega ispraviti fijasko iz Wolfsburga sljedeći utorak i nadoknaditi zaostatak 2:0 iz prvog susreta na Bernabeuu...