Nogometaši Real Madrida izborili su plasman u finale Lige prvaka gdje će u Cardiffu 3. lipnja igrati protiv Juventusa. U uzvratnoj utakmici polufinala Atletico je na Calderonu opasno zaprijetio gradskom rivalu, no s ukupnih 4:2 Zidaneova momčad ipak je prošla dalje...

Sastav Atletica: Oblak; Giménez, Godín Savic, Filipe; Gabi, Koke, Saul, Carrasco; Griezmann, Torres

Sastav Reala: Navas, Danilo, Ramos, Varane, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modrić, Isco, Cristiano Ronaldo, Benzema

Liga prvaka, polufinale:

Atletico - Real 2:1 (Saul 12, Griezmann / Isco 42), prva utakmica 0:3

• 90’

Kraj utakmice, Real je izborio veliko finale protiv Juventusa

• 88’

Ronaldo puca iz okreta, ali preko gola

• 74’

Benzema je bio blizu pogotku nakon ubačaja Marcela, ali puca malo pokraj gola

• 69’

Modrić je ubacio za Ronalda koji zabija, ali gol je poništen zbog dvojbenog zaleđa

• 66’

Čudesne dvije obrane Keylora Navasa! Zaustavio je udarac Carrasca iz blizine u suprotni kut, a onda i Gameira glavom

• 65’

Real čuva loptu i iz minute u minutu se približava finalu

• 55’

Još jedan pokušaj Isca iz daljine, ali neprecizno

• 48’

Ronaldo je zaprijetio iz slobodnjaka, ali Oblak je na pravom mjestu

• 45’

Poluvrijeme na Calderonu, zahvaljujući Iscu Real je jako blizu prolasku u finale, gdje čeka Juventus

tportal
    Izvor: Reuters / Autor: Sergio Perez
  • 42’

GOOOOOL za Real! Nakon briljantne akcije Benzeme i udarca Kroosa, Isco je iz blizine zabio pokraj Oblaka odbijenu loptu i jako približio svoj klub prolasku u finale