CELTIC OPET PREJAK

Rangersi se nadaju da 2017. neće biti ovakva

31.12.2016 u 15:25

U derbiju 21. kola škotskog nogometnog prvenstva, Glasgow Rangersi na svom su Ibroxu poraženi od Celtica 2:1

Bio je ovo već treći međusobni ogled ovih dviju momčadi, a u sva tri slavili su 'zeleno-bijeli'.

S time da navijače Rangersa posebno boli poraz od 5:1 s početka sezone, kada su se Celticovi igrači poigrali njihovim ljubimcima. Drugi poraz Rangersi su doživjeli u liga-kupu, a s 'umjerenijih' 1:0.

Dobro je krenulo po domaćine, jer već u 12. minuti Miller je pogodio za vodstvo nad najvećim rivalom.

Ipak, radost domaćih nije dugo trajala jer Dembele je u 33. minuti, na asistenciju Sinclaira pogodio za 1:1.

Potpuno razočaranje domaćini su doživjeli u 70. minuti kada je Sinclair zabio za konačnih 2:1, odnosno pobjedu Celtica.

Hrvatski branič Jozo Šimunović odigrao je cijelu utakmicu za Celtic.