SLAVLJE KOD ESPANYOLA

Rakitićev ubačaj poveo Sevillu prema novoj pobjedi!

10.11.2013 u 15:00

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić upisao je asistenciju u gostujućoj pobjedi Seville protiv Espanyola 3-1 u 13. kolu španjolskog prvenstva...

Andaluzijska momčad povela je već u 4. minuti, kada je nakon ubačaja kapetana Seville Ivana Rakitića pogodak postigao Fazio. Raktiću je ovo bila četvrta asistencija, a na svom kontu ima i sedam postignutih pogodaka u Primeri.

Gosti su već u 10. minuti udvostručili prednost preko Vitola. Nadu Espanyolu vratio je Sergio Garcia pogotkom u 24. minuti. Konačni rezultat 1-3 postavio je Bacca nakon odličnog solo-prodora.

Sevilli je ovo četvrta pobjeda sezone, ali prva na gostujućem travnjaku. Prethodne dvije utakmice u ligi je izgubila. Espanyol je, pak, u zadnje četiri utakmice osvojio samo jedan bod.

Isto tako, Sevilla je u zadnjih pet međusobnih ogleda protiv Espanyola uknjižila 13 od mogućih 15 bodova.

Na ljestvici Sevilla zauzima 10. mjesto sa 16 bodova, dok je Espanyol 12. s jednim bodom manje.