U utorak u 21 sat igrala se uzvratna utakmica polufinala Lige prvaka između Liverpoola i Barcelone. Liverpool je senzacionalno pobijedio 4:0, time preokrenuo zaostatak iz prve utakmice (0:3) i odlazi u finale...

Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson - Milner, Fabinho, Henderson - Shaqiri, Mane - Origi

Barcelona: Ter Stegen - Pique, Lenglet, Alba - Roberto, Rakitić, Busquets, Vidal - Suarez, Messi

Liverpool - Barcelona 4:0 (Origi 7', 79' Wijnaldum 54', 56') (ukupno 4:3)

• +12
Liverpool - Barcelona (uzvratna utakmica polufinala Lige prvaka) Izvor: Pixsell / Autor: Martin Rickett/Press Association/PIXSELL
  • 90’

KRAJ! Nevjerojatno! Liverpool je preokrenuo ogroman zaostatak i ide u finale!

• 90’

Kombinacija Liverpoola u Barceloninom kaznenom prostoru, Mane je u zaleđu

• 90’

Igrat će se barem pet minuta sudačke nadoknade

• 90’

Promjena u Liverpoolu. Izlazi Shaqiri, ulazi Sturridge

• 86’

Shaqiri je pucao glavom, no nije bio precizan

• 85’

Promjena u Liverpoolu. Izlazi Origi, ulazi Gomez

• 80’

Promjena u Barceloni. Izlazi Rakitić, ulazi Malcom

• 79’

GOOOOL! Origi! Alexander-Arnold je vidio da obrana Barcelone nije dobro postavljena kada je sudac dao znak da može izvesti korner. Brzo je gurnuo loptu u peterac gdje je Origi bio sam i zabio za ukupno vodstvo Liverpoola